Věříme v dokonalost přírody a v odhodlání k jejímu zachování s čistými přírodními produkty

 

VĚŘÍME V DOKONALOST PŘÍRODY A JSME POVINNI ZAJISTIT JEJÍ OCHRANU ČISTÝMI PŘÍRODNÍMI PRODUKTY. NAŠE PŘÍPRAVKY JSOU BEZ CHEMICKÝCH POVRCHOVĚ AKTIVNÍCH LÁTKEK, KONZERVAČNÍCH LÁTEK, ROPNÝCH DERIVÁTŮ A UMĚLÝCH BARVIV.

VŠECHNY SLOŽKY JSOU ZÍSKÁVÁNY ZARUČENÝMI PRODUKČNÍMI ŘETĚZCI A JSOU ZPRACOVÁVÁNY BEZ POUŽITÍ CHEMICKÝCH LÁTEK.

CERTIFIKOVANÉ ORGANICKÉ A BIODYNAMICKÉ ÚČINNÉ LÁTKY, KTERÉ POUŽÍVÁME V NAŠICH VÝROBCÍCH SE EXTRAHUJÍ A MÍSÍ INOVATIVNÍMI TECHNOLOGICKÝMI PROCESY PATENTOVANÝMI PRO PÉČI O ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

VLOŽILI JSME PŘÍRODU DO PRODUKTŮ, ODSTRANILI POVRCHOVĚ AKTIVNÍ LÁTKY A SYNTETICKÉ EMULGÁTORY, KONZERVAČNÍ LÁTKY, DERIVÁTY ROPY A UMĚLÁ BARVIVA. NAŠE PRODUKTY JSOU BEZ: SULFÁTŮ, DEA / TEA / MEA , E.D.T.A , PEG / PPG , THIAZOLINONU, PARABENŮ, UMĚLÝCH BARVIV, MINERÁLNÍCH OLEJŮ, LANOLINU, BENZOFENONU, DMDM ALLANTOINU, IMIDAZOLIDINYLU. VYLOUČENÍM CHEMICKÝCH LÁTEK SNIŽUJEME ELEKTROSTATICKÝ NÁBOJ VE VLASECH A SCHOPNOST PŘITAHOVAT NEČISTOTY Z OKOLNÍHO PROSTŘEDÍ. POUŽITÍM "ČISTÝCH" VÝROBKŮ, BEZ CHEMICKÝCH LÁTEK VÁM UMOŽNÍME MÍT ČISTÉ VLASY DÉLE.

 
 

Přírodní složení

PRO KAŽDOU ŘADU JSME VYBRALI OSVĚDČENÉ, EKOLOGICKÉ A BIODYNAMICKÉ ÚČINNÉ LÁTKY ITALSKÉHO PŮVODU

 

BÍLÝ LANÝŽ (RECONSTRUCT)

VLAŠSKÝ OŘECH (KEEPING)

MANDLOVÝ OLEJ (SMOOTHING)

LIPOVÝ KVĚT (VOLUMISING)

HROZNY VINNÉ RÉVY (EXTRA-LIFE)

TEA TREE OLEJ (EXTRA LIFE)

BRUTNÁK LÉKAŘSKÝ (CURLFRIENDS)

OSTRUŽINA (SILVER)

DIVIZNA (STYLE AND FINISH)

JOJOBOVÝ OLEJ + ZELENÝ ČAJ (COLOUR)

ALOE VERA (WAVE)

Přírodní vůně

UNIKÁTNÍ VŮNĚ SE RODÍ VE SPOLUPRÁCI S NEJLEPŠÍMI VÝROBCI PARFÉMU. INSPIROVALI JSME SE VE MĚSTĚ GRASSE, KTERÝ JE POVAŽOVÁN ZA SVĚTOVOU METROPOLI PARFÉMU DÍKY PRŮMYSLU, JEHOŽ HISTORIE SAHÁ DO XVI. STOLETÍ.

 

 

 

ECO Obaly

ROZHODLI JSME SE POUŽÍVAT MATERIÁLY ZÍSKÁVANÉ VÝROBNÍM SYSTÉMEM PŘEDSTAVUJÍCÍ SKVĚLOU TECHNOLOGICKOU INOVACI, KTERÁ TRANSFORMUJE CUKROVOU TŘTINU NA ZELENÝ POLYETYLÉN. DÍKY TOMUTO MATERIÁLU, SE NAŠE OBALY VYRÁBÍ SE SNÍŽENÝMI EMISEMI OXIDU UHLIČITÉHO, COŽ CHRÁNÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ. TYTO ZÁSADY JSOU NAŠÍ VOLBOU: VYUŽÍVÁME MATERIÁLY S NÍZKÝM OBSAHEM VLIVU NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

 
 
 
fsc

NAŠE OBALY JSOU VYRÁBĚNY S CERTIFIKOVANÉHO PAPÍRU

FSC - FOREST STEWARDSHIP COUNCIL. FSC® ZNAČKA OZNAČUJE PRODUKTY, OBSAHUJÍCÍ DŘEVO Z LESŮ, KTERÉ JE ZPRACOVÁNO ZPŮSOBEM V SOULADU S PŘÍSNÝMI ENVIRONMENTÁLNÍMI, SOCIÁLNÍMI A EKONOMICKÝMI PODMÍNKAMI
greenpeace

GREENPEACE

GREENPEACE JE NEZÁVISLÁ MEZINÁRODNÍ EKOLOGICKÁ ORGANIZACE PŮSOBÍCÍ VE VÍCE NEŽ 40 ZEMÍCH SVĚTA JIŽ 40 LET. CÍLEM GREENPEACE JE CHRÁNIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A NENÁSILNÝMI PROSTŘEDKY UPOZORŇOVAT NA JEHO POŠKOZOVÁNÍ. PŘINÁŠÍ SVĚDECTVÍ O GLOBÁLNÍCH EKOLOGICKÝCH PROBLÉMECH, POŽADUJE NÁPRAVU PO ZODPOVĚDNÝCH INSTITUCÍCH A NABÍZÍ ŘEŠENÍ, KTERÁ JSOU KLÍČOVÁ PRO NAŠE ZDRAVÍ A BEZPEČNOU BUDOUCNOST NEJEN NÁS, ALE I DALŠÍCH GENERACÍ.
wwt

SVĚTOVÝ FOND NA OCHRANU PŘÍRODY

SVĚTOVÝ FOND NA OCHRANU PŘÍRODY (ANGLICKY WORLD WIDE FUND FOR NATURE, ZKRÁCENĚ WWF), DŘÍVE SVĚTOVÝ FOND DIVOČINY (ANGLICKY WORLD WILDLIFE FUND), JE MEZINÁRODNÍNEZISKOVÁ ORGANIZACE PODPORUJÍCÍ OCHRANU DIVOKÉ PŘÍRODY. VE SVÉM ZNAKU MÁ OHROŽENOU PANDU VELKOU. JEJÍM HLAVNÍM CÍLEM JE BUDOVÁNÍ TAKOVÉHO SVĚTA, VE KTERÉM BUDOU LIDÉ ŽÍT V HARMONII S PŘÍRODOU. A TO JE I CESTA, KTEROU SE VE SPOLUPRÁCI S TOUTO ORGANIZACÍ UBÍRÁ PREVIA
madewithloveinitaly

PŘÍRODNÍ PRODUKTY POSTRÁDAJÍCÍ CHEMICKÉ LÁTKY

VLOŽILI JSME PŘÍRODNÍ SLOŽKY DO PRODUKTŮ, ODSTRANILI POVRCHOVĚ AKTIVNÍ LÁTKY A SYNTETICKÉ EMULGÁTORY, KONZERVAČNÍ LÁTKY, DERIVÁTY ROPY A UMĚLÁ BARVIVA. NAŠE PRODUKTY JSOU BEZ: SULFÁTŮ, DEA / TEA / MEA , E.D.T.A , PEG / PPG , THIAZOLINONU, PARABENŮ, UMĚLÝCH BARVIV, MINERÁLNÍCH OLEJŮ, LANOLINU, BENZOFENONU, DMDM ALLANTOINU, IMIDAZOLIDINYLU. VYLOUČENÍM CHEMICKÝCH LÁTEK SNIŽUJEME ELEKTROSTATICKÝ NÁBOJ VE VLASECH A SCHOPNOST PŘITAHOVAT NEČISTOTY Z OKOLNÍHO PROSTŘEDÍ. POUŽITÍM "ČISTÝCH" VÝROBKŮ, BEZ CHEMICKÝCH LÁTEK VÁM UMOŽNÍME MÍT VLASY DÉLE ČISTÉ.
netestovnonazvatech

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH

MNOHO LIDÍ SI NEUVĚDOMUJE SKUTEČNOST, ŽE PO CELÉM SVĚTĚ STÁLE TRPÍ TISÍCE ZVÍŘAT PŘI TESTOVÁNÍ KOSMETICKÉHO A TOALETNÍHO ZBOŽÍ, PROSTŘEDKŮ PRO DOMÁCNOST A TAKÉ PŘI TESTOVÁNÍ JEDNOTLIVÝCH SLOŽEK TAKOVÝCHTO VÝROBKŮ. NAŠÍ VIZÍ JE UKONČENÍ TESTOVÁNÍ TĚCHTO LÁTEK A PRODUKTŮ NA ZVÍŘATECH. V EU SICE BUDE OD BŘEZNA 2013 PLATIT ZÁKAZ PRODEJE KOSMETIKY TESTOVANÉ NA ZVÍŘATECH, ALE V ZÁKAZU ZŮSTÁVÁ MNOHO NEJASNOSTÍ, KTERÉ MOHOU ZPŮSOBIT, ŽE KOSMETICKÉ VÝROBKY BUDOU NADÁLE OBSAHOVAT SLOŽKY NOVĚ OTESTOVANÉ NA ZVÍŘATECH.
iamgreen

ECO-OBALY VYROBENÉ Z MATERIÁLŮ EXTRAHOVANÝCH Z CUKROVÉ TŘTINY

ROZHODLI JSME SE POUŽÍVAT MATERIÁLY ZÍSKÁVANÉ VÝROBNÍM SYSTÉMEM PŘEDSTAVUJÍCÍ SKVĚLOU TECHNOLOGICKOU INOVACI, KTERÁ TRANSFORMUJE CUKROVOU TŘTINU NA ZELENÝ POLYETYLÉN. DÍKY TOMUTO MATERIÁLU, SE NAŠE OBALY VYRÁBÍ SE SNÍŽENÝMI EMISEMI OXIDU UHLIČITÉHO, COŽ CHRÁNÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ. TYTO ZÁSADY JSOU NAŠÍ VOLBOU: VYUŽÍVÁME MATERIÁLY S NÍZKÝM OBSAHEM VLIVU NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.
prodnvn

EXKLUZIVNÍ VONNÉ LÁTKY INSPIROVANÉ PŘÍRODOU

UNIKÁTNÍ VŮNĚ SE RODÍ VE SPOLUPRÁCI S NEJLEPŠÍMI VÝROBCI PARFÉMU. DELIKÁTNÍ ESENCE, INSPIROVANÉ PŘÍRODOU PROBOUZÍ EMOCE A Z KAŽDÉHO OŠETŘENÍ VYTVÁŘÍ JEDINEČNÝ A NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK. EXKLUZIVNÍ KOMBINACE DĚLAJÍ ZNAČKU SNÁZE ROZPOZNATELNOU A NEZAMĚNITELNOU.
icea

CERTIFIKOVANÉ ORGANICKÉ A BIODYNAMICKÉ ÚČINNÉ LÁTKY ITALSKÉHO PŮVODU

VYBRALI JSME ÚČINNÉ LÁTKY ROSTLINNÉHO PŮVODU NOVÉ GENERACE ZÍSKANÉ INOVATIVNÍMI A UDRŽITELNÝMI TECHNOLOGIEMI, JAKO JSOU: BIO-ZKAPALNĚNÍ ROSTLINNÝCH MOLEKUL, KTERÉ DÍKY SVÉMU EXKLUZIVNÍMU TECHNOLOGICKÉMU PATENTU ZARUČUJE, ABY ÚČINNÉ LÁTKY BYLY VELMI RYCHLÉ A EFEKTIVNÍ. KMENOVÉ BUŇKY: JSOU ZÁKLADNÍ, NESPECIALIZOVANÉ BUŇKY, OBDAŘENÉ SCHOPNOSTÍ TRANSFORMOVAT SEBE DO JINÝCH TYPŮ BUNĚK V TĚLE. CERTIFIKOVANÉ ROSTLINNÉ VÝTAŽKY: ZÍSKANÉ VODNÍ EXTRAKCÍ, BEZ POUŽITÍ ALKOHOLU, PARABENŮ A GLYCERINU ZARUČUJÍ NEJVYŠŠÍ KVALITU, INTEGRITU A PŘIROZENOST AKTIVNÍCH ZÁSAD A VONNÝCH LÁTEK POUŽÍVANÝCH V NAŠICH PRODUKTECH.