MAN

 
product-name-man
 
 

MAN

KDYŽ PŘECHÁZÍTE NA PÁNSKÝ STYL, NENECHÁVEJTE NIC NÁHODĚ. KAŽDÝ JEDNOTLIVÝ DETAIL JE PROMYŠLENÝ, JE VÝSLEDKEM VÝZKUMU A JE DŮLEŽITÝ. OD BOT AŽ PO PÉČI O VLASY A VOUSY. DENNÍ PÉČE JE PROPOJENÁ JEDINÝM TÉMATEM: PROPOJENÍ KOUZLA TRADICE A KLASIKY S MODERNÍ ESTETIKOU. JE URČENO PRO TY MUŽE, KTEŘÍ SE ROZHODLI BÝT MUŽI PROSTŘEDNICTVÍM PRODUKTŮ URČENÝCH K USPOKOJENÍ SVÝCH SPECIFICKÝCH POŽADAVKŮ. SLOŽENÍ JE VYROBENO V ITÁLII PO ÚZKOSTLIVÉM VÝBĚRU SUROVIN. PŘEKRÁSNÉ RITUÁLY, KTERÉ NACHÁZEJÍ SVŮJ VÝRAZ V EXKLUZIVNÍCH VŮNÍCH, VYJADŘUJÍCÍCH MUŽSKÉHO DUCHA. PŘÍVĚTIVÉ VONNÉ TÓNY
DOPROVÁZEJÍ KAŽDODENNÍ GESTA SOUDOBÉHO MUŽE.


ARTHEMISIA ABSINTHIUM
ARTHEMISIA ABSINTHIUM, BĚŽNĚ ZNÁMÝ JAKO PELYNĚK, JE ROSTLINA S TONIZAČNÍMI VLASTNOSTMI. JEHO KVALITY ZARUČUJÍ OŽIVENÍ PLETI, OČIŠTĚNÍ POKOŽKY HLAVY A STIMULACI MIKROCIRKULACE. PÁNSKÁ ŘADA JE OBOHACENA O ORGANICKÉ VÝTAŽKY Z PELYŇKU, ÚČINNOU LÁTKU ZÍSKANOU EXTRAKCÍ NA VODNÍ BÁZI, BEZ PŘIDÁNÍ ALKOHOLU, PARABENŮ A GLYCERINU A DALŠÍ ROZPOUŠTĚDLA, ABY BYLA ZAJIŠTĚNA MAXIMÁLNÍ KVALITA, ČISTOTA A PŘIROZENOST. VŮNĚ JE PRAVÁ ZBRAŇ SVÁDĚNÍ. POUŽÍVÁNÍ URČITÉ VŮNĚ NEZNAMENÁ JEN VLASTNIT DOBROU VŮNI, ALE JE TO TAKÉ VÝRAZ STYLU A ZPŮSOBU BYTÍ. NECHTE SE OBKLOPIT VONNÝMI TÓNY SVĚŽESTI, DŘEVA A PIŽMA S RAFINOVANOU PŘÍRODNÍ
A AROMATICKOU DUŠÍ.

 
product-name-manwash

MAN WASH

MAN WASH

ŠAMPON NA VLASY A TĚLO S ORGANICKÝMI VÝTAŽKY Z PELYŇKU A KMENOVÝCH BUNĚK HROZNOVÉHO VÍNA. VHODNÉ PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ.

NÁVOD K POUŽITÍ: NANESTE NA CELÉ TĚLO / VLHKÉ VLASY, MASÍRUJTE 3-5 MINUT A OPLÁCHNĚTE.

VONNÉ TÓNY: JEDINEČNÁ CESTA DO SRDCE PŘÍRODY. RAFINOVANÉ, NADČASOVÉ TÓNY INSPIROVANÉ SILOU A KRÁSOU PŘÍRODNÍCH ŽIVLŮ. OVOCNÁ ESENCE MANDARINKY A BERGAMOTU OTEVÍRÁ VŮNI VEDOUCÍ K SRDCI MAGNÓLIE A KONČÍ U SMYSLNÉHO PIŽMA A PAČULi.

 
product-name-mantonic

MAN TONIC

STIMULUJÍCÍ SPREJ S ORGANICKÝMI VÝTAŽKY Z PELYŇKU A KMENOVÝCH BUNĚK HROZNOVÉHO VÍNA. VHODNÝ JAKO PREVENCE VYPADÁVÁNÍ VLASŮ. PRO KAŽDODENNÍ POUŽÍVÁNÍ.

NÁVOD K POUŽITÍ: NASTŘÍKEJTE NA KŮŽI VE VZDÁLENOSTI 1-2 CM A MASÍRUJTE. NEOPLACHUJTE.

VONNÉ TÓNY: JEDINEČNÁ CESTA DO SRDCE PŘÍRODY. RAFINOVANÉ, NADČASOVÉ TÓNY INSPIROVANÉ SILOU A KRÁSOU PŘÍRODNÍCH ŽIVLŮ. OVOCNÁ ESENCE MANDARINKY A BERGAMOTU OTEVÍRÁ VŮNI VEDOUCÍ K SRDCI MAGNÓLIE A KONČÍ U SMYSLNÉHO PIŽMA A PAČULI.

 
product-name-manrockgel

MAN ROCK GEL

GEL PRO MOKRÝ EFEKT. EXTRA SILNÁ FIXACE.

NÁVOD K POUŽITÍ: APLIKUJTE NA VLHKÉ NEBO SUCHÉ VLASY.

VONNÉ TÓNY: PERFEKTNÍ VYJÁDŘENÍ SÍLY, NEOHROŽENOSTI A ŠARMU. PULSUJÍCÍ VŮNĚ S DŘEVITÝMI TÓNY A SMYSLNÝMI PIŽMOVÝMI TÓNY, KTERÉ ZTĚLESŇUJÍ MUŽSKÁ INTENZIVNÍ PRAVIDLA PŘITAŽLIVOSTI.

SILNĚ TUŽÍCÍ MOKRÝ EFEKT

 
product-name-manwaxgel

MAN WAX GEL

PŮSOBÍ 24 HODIN

VOSKOVÝ GEL PRO ZÁŘIVÝ EFEKT. SILNĚ TUŽÍCÍ GEL A PRUŽNÝ EFEKT VOSKU.

NÁVOD K POUŽITÍ: APLIKUJTE NA VLHKÉ NEBO SUCHÉ VLASY, VYTVARUJTE.

VONNÉ TÓNY: PERFEKTNÍ VYJÁDŘENÍ SÍLY, NEOHROŽENOSTI A ŠARMU. PULSUJÍCÍ VŮNĚ S DŘEVITÝMI TÓNY A SMYSLNÝMI PIŽMOVÝMI TÓNY, KTERÉ ZTĚLESŇUJÍ MUŽSKÁ INTENZIVNÍ PRAVIDLA PŘITAŽLIVOSTI.

SILNĚ TUŽÍCÍ ZÁŘIVÝ EFEKT

 
product-name-manpomade

MAN POMADE

POMÁDA. EXTRA SILNĚ TUŽÍCÍ. LESKLÝ EFEKT. PRO LESK VLASŮ A STÁLE DOKONALÝ TVAR, KTERÝ ZŮSTÁVÁ MĚKKÝ A KOMPAKTNÍ PO CELÝ DEN.

NÁVOD K POUŽITÍ: VETŘETE DO RUKOU, NANESTE NA VLHKÉ / SUCHÉ VLASY, VYTVARUJTE.

VONNÉ POZNÁMKY: NECHTE SVĚŽEST VÁS FASCINOVAT A RELAXUJTE. AROMATICKÁ VLNA PELYŇKU A EUKALYPTU SE ROZKLÁDÁ DO KVĚTINOVÝCH A JANTAROVÝCH TÓNŮ PROSTŘEDNICTVÍM CEDROVÉHO DŘEVA.

EXTRA SILNĚ TUŽÍCÍ ZÁŘIVÝ EFEKT

 
product-name-manpaste

MAN PASTE

MODELOVACÍ PASTA S PŘÍRODNÍM TUŽÍCÍM EFEKTEM. MATUJÍCÍ EFEKT.

NÁVOD K POUŽITÍ: VETŘETE DO RUKOU, NANESTE NA SUCHÉ VLASY, VYTVARUJTE.

TIP: HODÍ SE PERFEKTNĚ PRO LEŽÉRNÍ STYL, JAK PRO KRÁTKÉ TAK I PRO DLOUHÉ VLASY.

VONNÉ TÓNY: NESROVNATELNÉ SPLYNUTÍ ZLATÉHO JANTARU, VELKOLEPÉ PAČULY A LÁKAJÍCÍHO ANÝZU, KDE MINULOST, PŘÍTOMNOST A BUDOUCNOST SE MÍSÍ V JEDNÉ ČASOVÉ OSE.

PŘÍRODNÍ TUŽÍCÍ EFEKT MATUJÍCÍ EFEKT

 
product-name-manwax

MAN WAX

MODELOVACÍ VOSK SILNĚ TUŽÍCÍ. MATUJÍCÍ EFEKT.

NÁVOD K POUŽITÍ: VETŘETE DO RUKOU, NANESTE NA SUCHÉ VLASY, VYTVARUJTE.

VONNÉ TÓNY: SILNÉ, HLUBOKÉ A ŽIVÉ. KOŘENĚNÉ TÓNY, ENERGICKÉ A MUŽNÉ, KTERÉ OTEVÍRAJÍ MOŘSKÉ A OVOCNÉ TÓNY A KONČÍ U JANTAROVÝCH TÓNŮ. PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ DÝCHAT VŮNI VÍTĚZSTVÍ. INSPIRUJTE SE NEPORAZITELNÝMI HRDINY, BUĎTE VZOREM PRO OSTATNÍ MUŽE A OBJEKTEM TOUHY PRO ŽENY.

SILNĚ TUŽÍCÍ MATUJÍCÍ EFEKT