EARTH COLOUR 

Barva, která je inspirována přírodou. Jemná barva bez amoniaku, vyrobená z přísad rostlinného původu, certifikovaných éterických olejů a botanických účinných látek. Je navržena tak, aby revitalizovala vlasy během doby působení a zaručuje dokonalé pokrytí bílých vlasů s zářícími reflexy a přirozeným efektem. 69 odstínů, které jsou inspirovány přírodou a mnoha jejími barvami, odstíny jsou formulovány s chladnějšími základy (modrá / fialová), aby zajistily přirozené, lesklé a dlouhodobé chromatické výsledky. Paleta odstínů, která jedinečně zdůrazňuje osobnost každé ženy je ideální volba pro ty, kteří hledají jedinečnou, autentickou a moderní barvu.

organické složky:

receptura je obohacena o složky rostlinného původu, certifikované éterické oleje a rostlinné účinné látky. Ekologické certifikované éterické oleje z citronu a pomeranče poskytují revitalizační účinek pro zdravé a krásné vlasy. Certifikovaný organický olej získaný z semen mučenky (passionflower) je elixírem krásy, který dodává vlasům zářivost a vitalitu. Mandlový olej a olej z hroznových semen přirozeně vlasy zvlhčují a chrání pokožku během doby působení.

ŠETRNÁ RECEPTURA

earth color neobsahuje amoniak a potencionálně agresivní látky, jako je ppd, peg / ppg a resolcinol. Receptura neobsahuje minerální oleje, vazelínu, parabeny, thiazolin a složky živočišného původu. Výsledkem je produkt s jemnou vůní, který zároveň během působení pečuje o pokožku a vlasy.

CRUELTLY -FREE VEGAN

earth color se může pochlubit certifikací společnosti peta, která potvrzuje náš závazek vůči zvířatům. Kosmetika opatřená tímto certifikátem je nejen netestovaná na zvířatech, ale také nesmí obsahovat žádné suroviny živočišného původu.

UDRŽITELNOST

obaly a příslušenství earth představují závazek previa k větší etice a udržitelnosti. věnujeme pozornost tomu, aby každá složka byla získána tak, že se co nejvíce sníží množství odpadu a věnuje pozornost udržitelnosti v každé fázi výrobního a spotřebního procesu. z tohoto důvodu preferujeme recyklované materiály získané z obnovitelných a recyklovaných zdrojů pro minimální dopad na životní prostředí.


69 odstínů: