Péče určená k udržování a zachování intenzity a lesku barvy. Specifické složení ukotvuje barevné pigmenty ve vlasech, prodlužuje barvu vlasů a chrání před vnějšími vlivy.

Aktivní látky:

FYTOKOMPLEX ZELENÉHO VLAŠSKÉHO OŘECHU

Ve fázi dozrávání vlašských ořechů – když jsou ještě zelené – tak jsou bohaté na aktivní molekuly. Fenoly vlašského ořechu mají vysokou molekulovou hmotnost.. Jsou schopny účinně interagovat (vzájemně působit) s proteiny a tím vytvořit na povrchu vlasu strukturu, která poskytuje antioxidační ochranu barvy a to i po mytí vlasů. Díky fytokomplexu může vytvořit nové interakce mezi proteiny korneocytů, což zlepšuje také elasticitu vlasové pokožky. Tato úzká a účinná interakce mezi vlasy a aktivními molekulami je také schopna zajistit účinnou ochranu barvy vlasů před vyblednutím vyvolaným UV / radikály. Celkově dodává vlasům sílu a pevnost.

VÝTAŽKY Z HENNY

Podporuje přirozenou krásu vlasů a zároveň je chrání. Má výrazné regenerační vlastnosti, zamezuje předčasnému maštění vlasů a tvorbě lupů, snižuje třepení konečků a lámání vlasů. Je přirozeně antiseptická a antibakteriální a velkoryse také přispívá ke zpevnění vlasů.

EXTRAKT Z LNĚNÉHO SEMÍNKA
lněné semínko je vysoce kvalitní zdroj kyseliny alfa linolové, omega 3 mastné kyseliny, vitamínů řady B a E. Vlasy revitalizuje a vyživuje. Podílí se na snižování krepatosti vlasů a vysušování vlasové pokožky. Dodává vlasům ochranu, lesk účinně zvyšuje hydrataci a elasticitu.

EXTRAKT Z MERUNĚK
V meruňkách je zastoupen především vysoký podíl beta-karotenu, oranžového barviva, které je právě zodpovědné za jejich typické zbarvení. Beta-karoten pokožku a vlasy posiluje a připravuje je na vystavení UV paprsků, ale taktéž má výborné regenerační účinky a dokáže napravit škody, které už sluneční paprsky napáchaly. Má celkově omlazující účinky, posiluje a zlepšuje kvalitu vlasů. Dále se v meruňkách nachází ve větším množství vitamin c, vitaminy skupiny B a z minerálů pak především železo, hořčík, vápník, draslík, fosfor a křemík. Podporuje také rovnováhu vlhkosti a zanechává vlasy lesklé, hebké a zdravé.

Produkty

AFTER COLOUR SHAMPOO

Šampon pro stálost a lesk barvených vlasů čistí jemně, chrání před vnějšími vlivy
a dodává potřebnou hydrataci a výživu. Posiluje odlesky ve vlasech.
Použití: aplikujte na vlhké vlasy, jemnou masáží emulgujte a velkoryse opláchněte.
V případě potřeby opakujte.
balení: 250 ml, 1000 ml

AFTER COLOUR TREATMENT

Intenzivní ošetření proniká hluboko do struktury vlasu, hydratuje, vyživuje, prodlužuje životnost barvy a posiluje reflexy.
Použití: aplikujte do umytých a ručníkem vysušených vlasů, pročešte. nechte působit
3-5 minut. Opláchněte.
balení: 150 ml, 1000 ml

AFTER COLOUR CONDITIONER

Kondicionér pro barvené vlasy působí na povrchu, uzavírá kutikulu, prodlužuje životnost barvy a povzbuzuje reflexy.
Použití: aplikujte do umytých a ručníkem vysušených vlasů, pročešte, nechte působit
3-5 minut. a opláchněte.
balení: 250 ml, 1000 ml

Vonné esence

VŮNĚ VYTVOŘENÁ Z KVĚTŮ A CITRUSOVÝCH PLODŮ ZAHALÍ SVÉHO NOSITELE DO HEBKOSTI, JEMNOSTI A ELEGANCE. DLOUHOTRVAJÍCÍ A OBKLOPUJÍCÍ ESENCE BYLA INSPIROVÁNA PŘÍRODU A VYTVOŘENA DLE PŘEDPISŮ AIAB.

HLAVA • CITRUSOVÉ, KVĚTINOVÉ • mandarinka , růže
DNO • JANTAROVÉ • jantar, konvalinka
SRDCE • DŘEVITÉ • cedr, frézie

obaly:

PRO MINIMALIZACI DOPADU NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ POUŽÍVÁME OBALY, KTERÉ JSOU RECYKLOVATELNÉ, VYROBENY Z PLASTU NA BÁZI BIOMASY (CUKROVÉ TŘTINY).

86% z obnovitelných zdrojů
100% recyklovatelné