O nás

FILOZOFIE

KAŽDÝ DEN KLADEME DŮRAZ NA KVALITU A VÝKON S MAXIMÁLNÍM RESPEKTEM K ČLOVĚKU A ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ, PROTOŽE ETIKA A UDRŽITELNOST JSOU NAŠÍ PRIORITOU ČÍSLO JEDNA. JSME ITALSKÁ SPOLEČNOST, ALE NAŠE POSLÁNÍ JE MEZINÁRODNÍ. JSME PŘÍTOMNI VE VÍCE NEŽ 40 ZEMÍCH PO CELÉM SVĚTĚ. TOHLE JSME MY, TOTO JE PREVIA: DYNAMICKÁ A AVANTGARDNÍ SPOLEČNOST, KTERÁ SE OD ROKU 1990 ZAMĚŘUJE NA TRH S PROFESIONÁLNÍ VLASOVOU KOSMETIKOU.


HISTORIE
1990_ JE ROK VZNIKU SPOLEČNOSTI, KDY V TURÍNĚ MANŽELÉ RAFFAELE A CLAUDIO GALLINA, OPÍRAJÍCÍ SE O MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI V OBLASTI PÉČE O VLASY, DÁVAJÍ ŽIVOT REALITĚ, JEJÍMŽ POSLÁNÍM JE VYTVÁŘET PROFESIONÁLNÍ PRODUKTY NA VLASY, KTERÉ JSOU ÚČINNÉ A PŘÍJEMNÉ K POUŽÍVÁNÍ. 2016_ INOVACE A ROZHODNUTÍ PŘIJMOUT ZODPOVĚDNOST ZA ZDRAVÍ A VYRÁBĚT PRODUKTY S OHLEDEM NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A POSKYTNUTÍ VYSOKÉHO STUPNĚ BEZPEČNOSTI PRO MIMOŘÁDNĚ KVALITNÍ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKU.


ČISTÁ DUŠE
PREVIA JE SYNONYMEM ETIKY A PŘIROZENOSTI VE SLUŽBÁCH KADEŘNÍKA AKONCOVÉHO KLIENTA. SORTIMENT PRODUKTŮ JE NAVRŽEN TAK, ABY SPLŇOVAL OČEKÁVÁNÍ PRO KAŽDÝ TYP VLASŮ, PRO JEJICH ZDRAVÍ A KRÁSU. PRODUKTY OBSAHUJÍ VYSOKÉ PROCENTO ÚČINNÝCH LÁTEK ROSTLINNÉHO PŮVODU(70% -99% ).NEOBSAHUJÍ CHEMIKÁLIE, JAKO JSOU PARABENY, SILIKONY, AGRESIVNÍ POVRCHOVĚ AKTIVNÍ LÁTKY, UMĚLÁ BARVIVA, MINERÁLNÍ OLEJE, LANOLIN, ROPNÉ DERIVÁTY NEBO SLOŽKY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU.PRODUKTY PREVIA PŘEDSTAVUJÍ STAV ČISTOTY A JSOU OBOHACENY JEMNÝMI VŮNĚMI, INSPIROVANÝMI PŘÍRODOU TAK, ABY SE JEJICH POUŽÍVÁNÍ STALO JEDINEČNÝM ZÁŽITKEM. OBAL JE VYROBEN Z EKOLOGICKY UDRŽITELNÝCH MATERIÁLŮ ZÍSKANÝM VÝROBNÍM SYSTÉMEM, KTERÝ TRANSFORMUJE CUKROVOU TŘTINU NA ZELENÝ POLYETYLEN .POUŽÍVÁME CERTIFIKOVANÝ PAPÍR FSC®.NAŠÍM POSLÁNÍM JE STARAT SE O KRÁSU A ZDRAVÍ VLASŮ, RESPEKTOVAT PŘÍRODU A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ KOLEM NÁS.


NATURA
V POSLEDNÍCH LETECH DOŠLO K VÝRAZNÉMU NÁRUSTU POPTÁVKY ZE STRANY SPOTŘEBNÍHO SVĚTA PO EFEKTIVNÍCH A ETICKÝCH PRODUKTECH Z UDRŽITELNÝCH ZDROJŮ. VÝZVOU PRO ZNAČKY JE USPOKOJENÍ TÉTO POPTÁVKY INOVATIVNÍMI PRODUKTY, KTERÉ JSOU VÝKONNÉ A EKOLOGICKÉ. KAŽDÝ Z NÁS MŮŽE SVÝM MALÝM ZPŮSOBEM PŘISPĚT K TOMU, ABY BYL SVĚT LEPŠÍM MÍSTEM K ŽIVOTU. PROTO SNÍŽENÍ DOPADU NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ NENÍ PRO SPOLEČNOST PREVIA JEN ZÁLEŽITOSTÍ ZÁMĚRU, ALE MOŽNOSTÍ,KTERÁ OVLIVŇUJE CELÝ VÝROBNÍ PROCES. OBROVSKÉ INVESTICE DO VÝZKUMU A VÝVOJE A ZÁVAZEK ZÍSKAT NOVÉ CERTIFIKACE, KTERÉ ZARUČUJÍ SHODU PRODUKTŮ A VÝROBNÍCH PROCESŮ PODLE MEZINÁRODNÍCH PŘEDPISŮ PŘÍRODNÍ KOSMETIKY JSOU DŮKAZEM NAŠEHO POSLÁNÍ: VYTVÁŘET STÁLE VÝKONNĚJŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKTY V OBLASTI PROFESIONÁLNÍ VLASOVÉ KOSMETIKY.


PREVIA, SPOLEČNOST "CRUELTY FREE"
NAŠE PRODUKTY ZÍSKALY CERTIFIKACI „CRUELTY FREE“ OD PETA, NEZISKOVÉ ORGANIZACE PODPORUJÍCÍ PRÁVA ZVÍŘAT A PREVIA SE STALA SOUČÁSTÍ PROGRAMU „PETA´S BEAUTY WHITHOUT BUNNIES PROGRAM“. POJEM „CRUELTY FREE“JE PROHLÁŠENÍ O VĚROHODNOSTI, KTERÉ OZNAČUJE, ŽE SPOLEČNOST A ANI JEJÍ DODAVATELÉ NEPROVÁDĚJÍ ZKOUŠKY NA SLOŽKÁCH, FORMULACÍCH NEBO HOTOVÝCH VÝROBCÍCH NA ZVÍŘATECH.